Сервіс

ТОВ «ТЕПЛОСТАР – УКРАЇНА» ПРИДІЛЯЄ ОСОБЛИВУ УВАГУ РОЗВИТКУ ЯКІСНОГО НАДАННЯ ПОСЛУГ МОНТАЖУ, ГАРАНТІЙНОГО ТА ПІСЛЯГАРАНТІЙНОГО ОБСЛУГОВУВАННЯ.

Шановний користувачу!

Компанія «ТЕПЛОСТАР - УКРАЇНА» висловлює Вам щиру вдячність за вибір нашої компанії. Продукція, що поставляється підтверджується сертифікованою системою менеджменту якості, що відповідає вимогам міжнародних стандартів якості ISO 9001: 2008, ISO / TS 16949: 2009.

Кваліфіковані фахівці нашої компанії пройшли навчання на базі навчальних центрів заводів виробників. Наші фахівці нададуть консультацію при підборі продукції і запасних частин до них.

Важливим фактором є наявність дилерської мережі по всій території України. Наша дилерська мережа здійснює повний спектр послуг з продажу, монтажу, гарантійного та післягарантійного обслуговування. При проведенні сервісних робіт використовуються тільки оригінальні запчастини.

Ми гарантуємо високу якість і надійну роботу продукції за умови дотримання технічних вимог, описаних в «Керівництві по експлуатації».

Продукція укомплектована гарантійним талоном виробника. Компанія «ТЕПЛОСТАР - УКРАЇНА» підтримує гарантійні зобов'язання заводу - виробника, залишаючи за собою право відмови в гарантійному ремонті в разі недотримання правил викладених в «Керівництві по експлуатації».

Переконливо просимо Вас уважно вивчити «Керівництво по експлуатації», перевірити комплектність і правильність заповнення гарантійного талона. Зверніть увагу на наявність серійного номера виробу, дати продажу, терміну гарантії, і чітких печаток компанії-продавця і сервісної станції на гарантійному талоні. Будь ласка, зберігайте гарантійний талон протягом усього терміну дії гарантії. Гарантійний талон надається в одному екземплярі і не підлягає відновленню.

Ми цінуємо кожного покупця, і нам важлива Ваша думка про якість роботи нашої компанії.

У разі виникнення питань пов'язаних з продукцією, просимо звертатися в Києві:

 

ТОВ«ТЕПЛОСТАР - УКРАЇНА», 02218, м. Київ, вул. Райдужна, 59-Б.

Телефон: +38 (044) 541-24-43 (офіс);

+38 (067) 236-12-98 (сервіс).